#ВеликеБудівництво на Кіровоградщині

РеконструкціяОлександрійськогоміського палацу культури завершиться вжецього року. Згідно з проектом, залишилося з нуля реконструювати фонтан на прилеглійтериторії, провести зовнішнєосвітлення та виконатиблагоустрій.

09:20 28.07.2021

Дорожні роботи

З метою поліпшення стану доріг Новоархангельської територіальної громади, за кошти Новоархангельської селищної ради  проведено ямковий ремонт вулиць Івана Франка та Ватутіна, що в селі Торговиця.

13:32 27.07.2021

Увага!! Продовжено конкурс!

Шановні жителі громади! 26 липня 2021 року на засіданні комісії по визначенню переможців конкурсу на найкращу офіційну символіку Новоархангельської територіальної громади було вирішено продовжити термін подачі конкурсних робіт (а саме музики до тексту гімну Новоархангельської територіальної громади) до 02 серпня 2021 року.

09:23 27.07.2021

Символіка громади

26 червня відбулося засідання  комісії по визначенню переможців конкурсу на кращу офіційну символіку Новоархангельської територіальної громади.

09:17 27.07.2021

Держгеокадастр інформує

Майже 2,4 мільйона гривень отримали бюджети Кіровоградщини від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва за І півріччя 2021 року

10:47 23.07.2021

Земельні торги у формі аукціону по земельним ділянкам для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходяться на території смт. Новоархангельськ

04 серпня 2021 року в приміщені  Новоархангельської селищної ради відбудуться земельні торги у формі аукціону по земельним ділянкам для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходяться на території смт. Новоархангельськ.

10:44 23.07.2021