ЦНАП інформує

Відповідно до прийнятого рішення сесії Новоархангельської селищної ради в холі приміщення селищної ради, за адресою вул. Центральна, 31 встановлено термінал для зручності при здійсненні оплати за адміністративні послуги центру надання адміністративних послуг.

14:47 06.09.2021

День підприємця

В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

15:25 03.09.2021

На варті спокою та порядку

16:07 01.09.2021

З Днем Знань!

Дата 1 вересня у кожного з нас асоціюється з Днем знань, всі ми розпочинали своє свідоме життя коли тато з мамою, взявши нас за руку, урочисто вели в новий для нас світ. Світ яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою, в якому ми пізнавали стільки нового, захоплюючого, де кожен день починався з дзвінка і ніс в собі весь спектр вражень від сміху і сліз до гордості за свої досягнення. А здобуті в школі знання – стали тим компасом, який допоміг орієнтуватися в океані життя.

11:30 01.09.2021

Протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі

З метою врегулювання питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків відділ  соціального захисту населення просить оприлюднити дані на сайті селищної ради  щодо суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

13:27 31.08.2021

День пам'яті захисників України

29 серпня ми відзначаємо День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

14:00 30.08.2021