Благоустрій селища

Сьогодні працівники з благоустрою КП Новоархангельське ЖКГ із залученням працівників Новоархангельського ДЕД проведено роботи з впорядкування Центральної вулиці селища. Побілено бордюри та оновлено зрозмітку пішохідних  переходів.

14:59 18.08.2021

Активний парк

Запрошуємо на тренування на нову спортивну локацію, розташовану на території центрального парку.

14:57 18.08.2021

УВАГА!! РОЗШУК!!

08.08.2021 року близько 17 години поблизу с. Солдатське Голованівського району біля р. Синюха пішов у невідомому напрямку та зник безвісті гр. Рибіцький Андрій Олександрович 22.07.1986 р.н житель Хмельницької області Славутського району с. Цвітоха. Прохання в разі отримання будь якої інформації яка б допомогла встановити місце знаходження даного чоловіка повідомити за номером 0968657252

13:20 17.08.2021

ПРИЗНАЧЕННЯ

17 серпня в залі засідань Новоархангельської багатопрофільної лікарні відбулось представлення нового директора комунального некомерційного підприємства «Новоархангельська багатопрофільна лікарня» Віктора Павловича Лаврінчука.

11:14 17.08.2021

Про дотацію на утримання корів

Відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 106 (зі змінами) спеціальна бюджетна дотація за утримання корів надається на безповоротній основі за кожну, наявну станом на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову, в розмірі 5000 гривень за одну голову, але не більше 250000 гривень. Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження форм для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» від 12.07.2021 року № 76, затверджено форму заявки для отримання спеціальної бюджетної дотації за цим напрямком державної підтримки.

10:42 13.08.2021

ВАЖЛИВО! Дотація за бджолосім’ї!

Новоархангельське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інформує пасічників громади, що відповідно до ст.7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107,  дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.

09:41 13.08.2021

Втілення нового проекту "Активний парк"

На виконання Указу Президента України Володимира Зеленського № 574/2020 «Про започаткування соціального проекту «Активні парки – локації здорової України»:

15:42 12.08.2021

Благоустрій парку

На сьогодні на території адміністративного центру Новоархангельської громади знаходиться паркова зона, але вона потребує масштабних робіт з благоустрою території. Для поновлення рекреаційного потенціалу парку та створення комфортного відпочинку для відвідувачів восени минулого року розпочались роботи з поступового оновлення зелених насаджень. А саме висаджено  більше 250 дерев та десяток кілограмів цибулин тюльпанів. було закладено живі алеї червоного дуба, липову та кленові алеї, кавловнії та кущі калини.

11:08 12.08.2021