30 річниця Незалежності України

Дата: 25.08.2021 16:15

Наша країна, наш народ відсвяткував 30-ту річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй прекрасній, чарівній землі. Майже тисячу років з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції, звичаї, не знаючи при цьому поневірянь та утисків. Та історичні умови склалися так, що нам не давали це здійснити. Але попри все українці боролися і продовжують боротися за свою свободу. Так, ці роки незалежності стали випробуванням для всіх нас.  Маємо впевненість в тому, що працелюбний український народ взмозі поліпшити життя у своїй власній державі. У тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів. Вірю у безхмарний день моєї країни! Цей день обов’язково настане. Суверенна і соборна Україна впевнено іде до мети стати сучасною європейською державою – заможною і сильною. І нехай мрія про краще життя окриляє всіх нас на нові звершення, нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

З нагоди 30 річниці Незалежності України в центральному парку селища організовано святкову програму. З вітальним словом до жителів територіальної громади та гостей звернувся селищний голова Юрій Шамановський та на початку свята вручив почесну грамоту Кіровоградської обласної ради керуючій справами виконавчого комітету Новоархангельської селищної ради Білоус С.М., грамоту Кіровоградської обласної ради приватному підприємцю Готовкіну М.А, подяку Кіровоградської обласної ради  приватному підприємцю Степаненку Е.І., також подяками та грамотами Новоархангельської селищної ради нагороджено учасників та ветеранів АТО, працівників установ, молодь що приймає активну участь в культурному та спортивному житті громади. Для гостей свята організовано святкову лотерею учасники якої  мали можливість виграти цінні призи, головний приз лотереї - телевізор дістався жительці Новоархангельської громади Кирильчук В. Святковий настрій підтримав  гість свята - переможець шоу "Караоке на майдані", півфіналіст шоу "Х-фактор" Анатолій Половнюк. Завершили захід святковий салют та дискотека.