"Пліч-о-пліч" Баскетбол

На виконання плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» та з метою формування здорового способу життя 15 березня 2024 року на базі Комунального закладу «Новоархангельського ліцею «Лідер» відбулися змагання з баскетболу серед дівчат та юнаків закладів загальної середньої освіти.

13:45 15.03.2024

"Пліч-о-пліч" Волейбол

На виконання плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» та з метою формування здорового способу життя 11 березня 2024 року на базі Комунального закладу «Новоархангельського ліцею «Лідер» відбулися змагання з волейболу серед дівчат та юнаків закладів загальної середньої освіти.

15:01 11.03.2024

Сьогодні, 21 лютого, відзначаємо Міжнародний день рідної мови

Сьогодні, 21 лютого, відзначаємо Міжнародний день рідної мови – свято, що нагадує кожному про право розмовляти рідною мовою у своїй країні. Ми могутні й міцні в своїй мові, тому що в ній зібране цінне надбання усіх поколінь та душа нашого суспільства.

21:52 21.02.2024

Україна відзначає День Державного Герба

19 лютого 1992 року Верховною Радою України було затверджено тризуб як Малий герб України і визначено як головний елемент великого Державного Герба України. Цей символ зв’язує між собою покоління українців, уособлює нашу єдність та прагнення жити в злагоді і мирі, волелюбство та незалежність. Вітаємо з Днем Державного Герба України!  Нехай це свято сповнить нас ще більшою гордістю за нашу країну, прибавить сили у боротьбі за незалежність, зміцнить прагнення до єднання та порозуміння. Пам’ятаймо: кожен із нас несе відповідальність за сьогодення і майбутнє української землі. Цінуймо українське і шануймо державні та народні символи. Разом до Перемоги! Слава Україні 🇺🇦 Героям Слава 🇺🇦

11:30 19.02.2024

16 лютого 2024 року втретє відзначаємо День єднання!

16 лютого 2024 року втретє відзначаємо День єднання, що має на меті нам у черговий раз нагадати, що у єднанні – наша сила. За ці роки ми довели це твердження і у черговий раз переконалися: ми не здолані, коли об’єднані спільною метою і згуртовані при вирішенні важливих завдань. Сьогодні усіх нас, незалежно від фаху і віку, об’єднує дуже бажана спільна мета перемогти. Щодня кожною дією підтверджуємо – немає більш згуртованої нації, ніж українці.  У цей день бажаємо, щоб ніколи не втрачали віри, надії та енергії на шляху до мети, щоб розум, воля і любов до рідного краю завжди згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Нехай наша єдність дарує нам крила у найважчі часи, підживлює віру та жагу до перемоги. Пам’ятаймо: ми один народ, і жодні вороги не зможуть нас розділити.

11:01 16.02.2024

Сьогодні, 13.02.2024 відбулося обстеження оцінки об‘єктів(будівлі, споруди, приміщення) щодо можливості їх використання для укриття в закладах освіти. Проводилися обстеження ПРУ та найпростіших укриттів у  в присутності начальника та двох представників відділу освіти, молоді та спорту Новоархангельської селищної ради, представника Головного управління Держпродспоживслужби, тимчасово виконуючого обов’язки  начальника Голованівського РУ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області, головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відділу економіки та інвестицій Новоархангельської селищної ради. Були враховані всі роботи, щодо яких були зауваження при попередній перевірці та зазначені поради для покращення укриття. Активно працюємо для забезпечення безпечного середовища учасників освіти. Тримаймо стрій! Слава Україні!🇺🇦

16:38 13.02.2024

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослiдницьких робiт учнiв-членiв Малої академiї наук України.

22 грудня відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Малої академiї наук України. Захід пройшов у режимі онлайн у формі наукової конференції, на яку учасники готували презентації відповідно до обраної теми науково-дослідницької роботи.  На Конкурс було подано 4 учнівські роботи  слухачів НТУ "Інтелект"  Новоархангельського ліцею «Лідер», 4 роботи слухачів НТУ «Пошук» Торговицького ліцею імені Є.Ф.Маланюка, 1 робота слухачки НТУ «Ерудит» Новоархангельського  ліцею «Меридіан» у таких наукових відділеннях: інформаційні технології – 1, літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство – 1, екологія та аграрні науки - 1; філософія та суспільствознавство – 1;  хімія та біологія – 1; філологія – 3; математика - 1.

14:13 03.01.2024

24 грудня відбулися олімпіади з біології (9 учасників) та правознавства (5 учасників). Завдання з цих предметів складалися з теоретичного та практичного туру. Фаховим журі, яке перевіряло роботи учасників олімпіад з англійської мови, біології, правознавства, астрономії, визначило переможців, які продовжать роботу в третьому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

13:33 29.12.2023