Служба пробації

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Рідна мова – це історія народу, його світогляд, світобудова, його культура. Рідна мова – найдивовижніший винахід людства, інструмент збереження й розвитку інтелектуальних і духовних скарбів кожної нації. Нею говорять до нас батьки, звертаються мислителі минулого й сьогодення.

14:32 26.02.2024

Захід для клієнтів пробації до Дня Соборності

22 січня – День Соборності України. Щороку 22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Акт Злуки став епохальною історичною подією, коли українські землі об’єдналися в одній державі.

15:13 23.01.2024

Виконання заходів Індивідуального плану роботи з неповнолітнім засудженим

Однією із форм роботи органу пробації є складання індивідуального плану роботи з суб’єктом пробації, який включає заходи нагляду та соціально-виховної роботи. Першим етапом роботи із суб’єктом пробації є проведення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення. Проведення оцінки ризиків – це визначення впливу факторів ризику на ймовірність виникнення протиправної поведінки засудженого або обвинуваченого, її можливих наслідків, визначення криміногенних потреб та заходів щодо їх вирішення. На підставі проведеної оцінки ризиків складається індивідуальний план роботи із засудженою особою. У плані індивідуальної роботи, спільно із суб’єктом пробації, працівник уповноваженого органу пробації наводить опис заходів, що визначаються шляхом установлення завдань у категоріях, які мають найвищий рівень ризику що визначають що саме має зробити засуджена особа для досягнення поставлених цілей. Індивідуальний план складається відповідно до його потреб та наявних ресурсів у органу пробації для їх задоволення.

11:29 25.12.2023

Семінар для клієнтів пробації « Сучасні джерела пошуку роботи»

Одним із вагомих важелів для ресоціалізації засуджених під час здійснення заходів наглядової пробації є пошук роботи, підбір найбільш підходящого для суб’єкту пробації варіанту роботи. Відповідно, найважливішим кроком у цьому процесі є вивчення та опрацювання сучасних джерел вакансій. Певні навички такої діяльності безробітні та шукачі отримують під час проведення профорієнтаційних семінарів, які з ними проводять постійні партнери Голованівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області фахівці Новоархангельського відділу Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Черговий захід – «Сучасні джерела пошуку роботи» фахівець центру зайнятості Лариса Екало провела у форматі майстер-класу для підоблікових сектору пробації. Вона покроково розповіла про принципи пошуку роботи. Під час групової роботи учасники заходу ознайомилися з оновленим сервісом служби зайнятості, із сучасними вимогами роботодавців до працівників, аналізували різні джерела вакансій, підбираючи найбільш дієві для себе, щоб успішно та якомога швидше працевлаштуватись. Учасники майстер-класу під час практичних вправ визначали переваги та недоліки різних джерел інформації про вакансії, ділилися власним досвідом та методами відпрацювання отриманої інформації.

15:09 22.11.2023

Консультаційна правова допомога для клієнтів пробації

15 вересня 2023 року в приміщенні Голованівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області під час чергової реєстрації головним юристом сектору Новоархангельського бюро правової допомоги відділу безоплатної правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Журавкою проведено консультування з правових питань осіб, які перебувають на обліку сектору.

11:32 20.09.2023

Соціально-виховна робота з молоддю

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей та підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді в Голованівському районному секторі №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області до Дня незалежності України було залучено клієнтку пробації до участі в конкурсі малюнків на тему: «Що для мене Україна».

16:08 23.08.2023

Інформаційно-просвітницький захід для клієнтів пробації

21 липня 2023 року в приміщенні Голованівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області під час чергової реєстрації головним юристом сектору Новоархангельського бюро правової допомоги відділу безоплатної правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Журавкою проведено консультування з правових питань осіб, які перебувають на обліку сектору.

14:42 21.07.2023

Захід до Міжнародного дня захисту дітей

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення їх мрій, сподівань на краще. Дитинство кожної дитини має бути під захистом – захистом прав, здоров’я та життя підростаючого покоління.

11:39 23.06.2023