Вас вітає

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Новоархангельська селищна рада, керуючись Законом України “Про адміністративні послуги”, та Законом України “Про добровільне об’єднання громад” утворила рішенням сесії №108 від 28.01.2021 року центр надання адміністративних послуг Новоархангельської селищної ради.

Мета створення:

центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) створено для поліпшення якості адміністративних послуг, які надаються Новоархангельською селищною радою і органами державної влади.

Завдання ЦНАП:

- надання адміністративних послуг;

- надання інформації та консультацій щодо отримання цих послуг.

Переваги ЦНАП:

- орієнтація на потреби замовника послуги;

- запровадження принципу «єдиного офісу»;

- оперативне надання послуг;

- доступність інформації з різних джерел (інформаційні, телефон, сайт тощо);

- комфортні умови очікування та заповнення документів;

- зручна оплата за надання послуг безпосередньо в приміщенні ради через термінал.

До Ваших послуг працівники відділу:

Начальник відділу ЦНАП – Бербега Оксана Миколаївна,, тел.: (05255) 2-22-78 (Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно)

Заступик начальника - Державний реєстратор –Гушлевська Наталія Олександрівна, , тел.: ((05255) 2-22-78 (Державна реєстратрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань)

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – Арделян Інна Іванівна , тел.: 05255) 2-22-78

Адміністратор – Воротнікова Марина Дмитрівна (05255) 2-22-78

Головний спеціаліст –Молошнік Лариса Борисівна, , тел.: (05255) 2-22-78 ( реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання)

Головний спеціаліст –  Похитайло Світлана Василівна, , тел.: (05255) 2-22-78  ( послуги соціального характеру)

Головний спеціаліст –  Швець Наталія Анатоліївна, , тел.: (05255) 2-22-78 ( послуги соціального характеру)

Центр знаходиться за адресою:

смт Новоархангельськ ву. Центральна, 31, 26100

Графік роботи Центру:

Понеділок  – з 8:00 до 17:00
Вівторок – з 8:00 до 17:00
Середа - з 8:00 до 17:00
Четвер - з 8:00 до 17:00
П’ятниця – з 8:00 до 1

Обідня перерва – з 12.00 до 13.00

Вихідні дні – субота, неділя

Ел. пошта: na.cnap2021@gmail.com

РЕГЛАМЕНТ відділу .docx

ПОЛОЖЕННЯ про відділ "Центр надання адміністративних послуг Новоархангельської селищної ради".docx

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ що надаються відділом ЦНАП.docx

РАХУНКИ для сплати за послуги відділу, адміністративних зборів, штрафів, та соціальних послуг.xlsx

Оголошення

Шановні власники домоволодінь,  які прихистили внутрішньо переміщених осіб , Центр надання адміністративних послуг Новоархангельської селищної ради   повідомляє, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 року № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньопереміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану» та згідно Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних(бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточені (блоковані) кожного поточного  місяця до 5 числа потрібно подати заяву для отримання  відшкодування компенсації комунальних послуг від Державного бюджету України, Міжнародних організацій об'єднаних націй та Червоного хреста.

11:14 03.01.2023

Виплата субсидій

26 жовтня 2022 року з представниками Пенсійного фонду України та спеціалістами відділу ЦНАП Новоархангельської селищної ради проведено нараду, темою якої було: ВИПЛАТА СУБСИДІЙ.

15:22 27.10.2022

Cтартував проєкт єПідтримка

19 грудня 2021 офіційно стартував проєкт єПідтримка, що покликаний допомогти бізнесу, який під час пандемії постраждав найбільше. За цей період:

09:29 13.01.2022