Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою Новоархангельської селищної ради (ЄДРПОУ 45185657)

Оголошення

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Новоархангельської селищної ради № 166 від 20.12.2022 р. «Про створення спільної моніторингової групи щодо організації умов для здійснення торгівлі у Новоархангельській селищній територіальній громаді»,  06.01.2023 р. у 11.00 год. в сесійній залі Новоархангельської селищної ради відбудеться  перше засідання спільної моніторингової групи щодо організації умов для здійснення торгівлі у Новоархангельській селищній територіальній громаді.

11:18 03.01.2023

«Довідник безбар’єрності».

На сайті https://bf.in.ua/ «Без бар’єрів» розміщено інформацію про «Довідник безбар’єрності». Він  є гідом з коректного спілкування з усіма верствами населення України, в тому числі і з людьми з особливими потребами.

09:50 29.10.2021

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

В звязку з розробленням  плану зонування території селища НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК   Кіровоградської області проводиться громадське обговорення.

11:06 17.08.2021