Он-лайн захист проєкту  "Реновація соціального пляжу "Потужна Синюха"

Он-лайн захист проєкту "Реновація соціального пляжу "Потужна Синюха"

30 червня 2021 року відбувся он-лайн захист проєкту  "Реновація соціального пляжу "Потужна Синюха"" на обласному пітчингу проєктів соціальної дії у Кіровоградській області. Він здійснюється  Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): НУО "Міцна громада"  , НУО "Молодіжна Платформа"  , та Херсонським обласним благодійним фондом "Об’єднання", що розміщуються на сході, заході та на півдні України. Проєкт здійснюється на всій території країни, яка перебуває під контролем Українського Уряду (підконтрольній Уряду території, ПУТ), в тому числі на ПУТ Донецької і Луганської областей.

16:00 30.06.2021

Підсумки круглого столу в рамках другого етапу онлайн-конференції Програми підтримки реформи Держгеокадастру сільськими громадами

Про підсумки круглого столу в рамках другого етапу онлайн-конференції Програми підтримки реформи Держгеокадастру сільськими громадами

09:08 29.06.2021

Друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новоархангельської територіальної громади на 2021-2030 роки.

22 червня 2021 року відбулося 2 засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новоархангельської територіальної громади на 2021-2030 роки.      З вступним словом виступив Новоархангельський селищний голова Юрій Шамановський, який подякував за плідну працю на 1 засіданні.      З теоретичними питаннями членів Робочої групи ознайомила спеціаліст по грантах відділу економіки та інвестицій Людмила Сидоренко, яка розкрила суть таких понять як SWOT матриця, місія та бачення громади, сценарії розвитку громади, стратегічні та оперативні цілі.      Було розглянуто державні та регіональні стратегічні цілі розвитку. Також було наголошено, що під час підготовки до 2 засідання Робочої групи Новоархангельська селищна рада отримувала консультації від представників Асоціації міст України та обласного департаменту економіки.       Після опрацювання теоретичного блоку, члени Робочої групи були об’єднані у 4 групи, які працювали над 4 стратегічними цілями. Методом гронування до кожного завдання (по оперативних цілях) члени групи обговорювали заходи, які неодмінно потрібно здійснити у довгостроковій перспективі для забезпечення виконання стратегічної цілі.      По закінченню засідання члени Робочої групи отримали електронні примірники І розділу Стратегії розвитку Новоархангельської територіальної громади. Їм було запропоновано внести свої коментарі, після чого, відредагований  та узгоджений документ буде поширено для жителів громади.     Новоархангельська селищна рада займається плануванням наступної зустрічі членів Робочої групи, де буде розглядатися питання фінансування заходів, які були опрацьовані на 2 засіданні.

10:43 23.06.2021