Обговорення конкурсних робіт по створенню символіки Новоархангельської територіальної громади!

Дата: 19.07.2021 13:41

Долучайтеся до обговорення конкурсних робіт по створенню символіки Новоархангельської територіальної громади!

З 19 липня 2021 року офіційно розпочинається громадське обговорення конкурсних робіт по створенню символіки Новоархангельської територіальної громади. Триватиме обговорення ескізів офіційної символіки  - до 26 липня 2021 року.

З трьох ескізів прапора та трьох  ескізів герба  просимо обрати один герб і один прапор, який Вам сподобався найбільше.

Станьте частинкою історії Новоархангельської громади - долучіться до створення офіційної символіки ТГ!

Обговорення відбудеться в кількох форматах:

Формат перший - Електронний.

Про свій вибір, чи свої пропозиції та зауваження можна:

а) написати листа на електронну скриньку novselrada@ukr.net з позначкою "Офіційна символіка Новоархангельської ТГ".

б) проголосувати, заповнивши зручну гугл форму, за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWsq5ol1LEga4la7t6dIvrVqaWYJ62oNZ0ukpuCrNdJ2_Rlg/viewform?usp=sf_link .

в) написати про свої уподобання у коментарях до цієї новини у фейсбуці.

Формат другий - Інтерактивне опитування.

а) Оригінали ескізів розміщені також на інформаційному стенді в адміністративній будівлі селищної ради (ЦНАП) (смт Новоархангельськ, Центральна, 331, 1 поверх). Проголосувати за обраний варіант можна одразу скориставшись спеціальною наліпкою (інструкція як голосувати там також є).

б) Від сьогодні наші волонтери розпочинають запитувати у своїх земляків про їх вибір.

Бажаєте долучитися?  Друкуємо гугл форму і питаємо у своїх друзів та колег про їх вибір. Потім обговоримо отримані результати разом зібравшись з авторами ескізів (їх два, прізвища поки що тримаємо в таємниці). Підсумкова зустріч буде відкритою – 26 липня 2021 року об 11.00 у залі засідань Новоархангельської селищної ради.

Розпорядження про проведення громадського обговорення
конкурсних робіт на створення офіційної
символіки Новоархангельської
територіальної громади та голосування