До уваги мешканців Новоархангельської територіальної громади!

Дата: 12.08.2021 13:44

Відділ культури, туризм та культурної спадщини Новоархангельської селищної ради запрошує до співпраці майстринь вишивання взяти участь у виставці-ярмарці "Алея вишиванок".

24 серпня 2021 року відзначатиметься день Незалежності України.

В зв’язку із запланованим святкуванням головного Державного свята України , запрошуємо усіх бажаючих майстрів та майстринь до участі в виставці-ярмарці «Алея вишиванок». Під час виставки Ви матимете можливість продемонструвати усім учасникам святкового дійства свої власні роботи та познайомитися з виробами інших.

Виставка-продаж запланована на 24 серпня 2021 року, та буде проходити в міському парку, початок роботи виставки о 16.00. годині. Заявки на участь у виставці подаються до 19 серпня 2021 року.

Детальна інформація за телефоном (098)635-48-38, контактна особа - Наталя Вікторівна - спеціаліст відділу культури, туризму та культурної спадщини Новоархангельської селищної ради.