Про дотацію на утримання корів

Дата: 13.08.2021 10:42

Відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 106 (зі змінами) спеціальна бюджетна дотація за утримання корів надається на безповоротній основі за кожну, наявну станом на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову, в розмірі 5000 гривень за одну голову, але не більше 250000 гривень. Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження форм для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» від 12.07.2021 року № 76, затверджено форму заявки для отримання спеціальної бюджетної дотації за цим напрямком державної підтримки.

Доводимо до відома фермерських господарств всіх форм власності, що граничний строк подання документів для отримання дотації на утримання корів – 31 серпня поточного року.

Місце приймання форми заявки та документів: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, з понеділка по п’ятницю з 8.00 години по 16.00 годину, каб.216, довідки за телефоном – 247471.