Дата: від до Скинути

В умовах триваючої війни очікується зростання кількості осіб з інвалідністю з-поміж захисників і захисниць, а також цивільного населення. Тому держава повинна забезпечити їм якісне надання послуг та соціальну адаптацію. У зв’язку з цим, Міністерство внутрішніх справ України реалізує флагманський проект «Автошколи для людей з інвалідністю».

09:07 12.07.2023

У ЛИПНІ ЩОЧЕТВЕРГА НА ПРЯМОМУ ЗВ’ЯЗКУ  ПЕНСІЙНА СЛУЖБА ОБЛАСТІ

У ЛИПНІ ЩОЧЕТВЕРГА НА ПРЯМОМУ ЗВ’ЯЗКУ ПЕНСІЙНА СЛУЖБА ОБЛАСТІ

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

08:11 29.06.2023

КІРОВОГРАДЩИНА: 172,9 ТИС. ОСІБ ПРАЦЮЮТЬ ОФІЦІЙНО ТА СПЛАЧУЮТЬ ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК

“Навіщо сплачувати єдиний соціальний внесок? В якому розмірі?” – на ці важливі питання для роботодавців та застрахованих осіб відповідала начальник фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Сніжана Соловей.

10:30 19.06.2023

Асоціація міст України ініціює зустріч з Президентом, щоб озвучити спільну позицію громад щодо законопроєкту 5655

Голови громад – члени Асоціації міст України ініціюють зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським, щоб розповісти про небезпеку законопроєкту 5655 для децентралізації та відновлення громад,- йдеться у повідомленні  на офіційному сайті організації.

16:09 12.06.2023

Як отримати невиплачені суми пільг на оплату житлово-комунальних послуг?

Наразі пільговики можуть отримати залишки коштів, що обліковувалися на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня 2022 року, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, облік яких припинено 20 грудня 2022 року, і які було повернуто АТ “Ощадбанк” на рахунок Міністерства соціальної політики.

09:52 09.06.2023