Допомогоа для найбільш потребуючих

На виконання проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом «Безпечне майбутнє», за підтримки селищного голови Юрія Шамановського, відділом надання соціальних послуг Новоархангельської селищної ради було отримано гуманітарну допомогу у вигляді 20 сімейних гієнічних наборів та 20 наборів текстилю. Допомога призначена для видачі найбільш вразливим сім’ям, визначеним під час обстеження таких сімей фахівцями із соціальної роботи відділення соціальної роботи «Центр соціальних служб» відділу надання соціальних послуг. Це був  перший транш допомоги, яку розподілили між найбільш потребуючими сім’ями, при отриманні наступних партій допомога буде надаватись всім сім’ям, які перебувають на обліку у відділенні соціальної роботи.

12:57 30.12.2022

Досить обстрілів і вибухів

Щоразу під час зустрічі Нового року ми знаходимося під піротехнічними обстрілами. І щороку зростає кількість постраждалих від використання феєрверків, петард, хлопавок та інших подібних засобів.

11:41 26.12.2022

Очікуємо на вето Президента

Представники місцевого самоврядування сподіваються на підтримку Президента України та збереження в Україні всіх надбань децентралізації, досягнутих за минулі роки, - йдеться у повідомлені на офіційному сайті Асоціації міст України.

09:27 22.12.2022

На засіданні виконкому

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Новоархангельської селищної ради, яке проводив селищний голова Юрій Павлович Шамановський.

13:11 20.12.2022