Дата: від до Скинути

«Діалог бізнесу і влади» в Новоархангельську. «Як залучити кошти для розвитку бізнесу?», - говоритимемо 11 січня 2024р.

Новоархангельська селищна рада та Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області запрошують вас взяти участь у цікавій та важливій події – "Діалог бізнесу та влади".

15:22 05.01.2024

Африканська чума свиней!

Африканська чума свиней - це одна з найнебезпечніших хвороб свиней, оскільки її занесення супроводжується високою смертністю серед ураженого поголів’я і значними економічними збитками, зумовленими відсутністю вакцини й необхідністю знищувати все, навіть потенційно інфіковане, свинопоголів’я. Водночас вірус АЧС не передається людині та є безпечним для її здоров’я. Зараження свиней у господарствах може відбуватися шляхом безпосереднього контакту (від свині – до свині), через ґрунт, незнезаражені корми, предмети догляду й утримання, транспортні засоби, а також через диких кабанів, бродячих тварин, птахів та обслуговуючий персонал.

09:20 28.11.2023

Шановні мешканці громади, підприємці, користувачі нерухомого майна, керівники, власники підприємств та земельних ділянок!

Згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» усі власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг.

09:07 24.10.2023

Про обмеження на період дії воєнного стану

Шановні жителі та гості громади!  Нагадуємо, що на період дії правового режиму воєнного стану діє часове обмеження на здійснення торгівельної діяльності алкогольними напоями для суб’єктів підприємницької діяльності усіх форм власності!  Отже, на виконання  вимоги Законів України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», постанови КМУ «Про запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану», з метою досягнення справедливого балансу між загальними інтересами суспільства, а також забезпечення громадського порядку та спокою просимо дотримуватись встановлених обмежень,  щодо здійснення закладами , які здійснюють підприємницьку діяльність, продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв з 20:00 до 08:00.

13:57 13.10.2023

До уваги підприємств, установ, організацій, фізичних осіб!

Новоархангельська селищна рада повідомляє про необхідність проведення уточнення облікових даних нежитлового нерухомого майна, що розташоване на території Новоархангельської селищної територіальної громади.

14:38 12.10.2023

Селищний голова Новоархангельської селищної ради бере участь у 8-му Глобальному саміті Партнерства відкритого уряду

З 4 по 10 вересня 2023 року Юрій Шамановський, голова Новоархангельської селищної ради, приєднався до делегації учасників 8-го Глобального саміту Партнерства відкритого уряду, який проходить у Таллінні, Естонія. Ця подія є важливою подією в світовому політичному календарі та важливим кроком для українського представництва.

18:02 06.09.2023

Військовий ПДФО: розрахунки й аргументи від Асоціації міст України.

Як місцеве самоврядування використовує військовий ПДФО, скільки його отримано й використано, що потрібно робити з цим податком обґрунтовують в Дзеркалі тижня Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України та Оксана Продан, Радниця Голови Асоціації міст України на підставі даних 754 громад.

08:54 04.09.2023