Податкова інформує

Чи має право уповноважена особа підписати ф. №1-ОПП у разі тимчасової відсутності керівника?

Новоархангельська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській  області  звертає увагу, що платник податків має право представляти свої інтереси в контролюючих органах самостійно, через податкового агента або уповноваженого представника.

09:37 16.07.2021

Як рахується час роботи ПРРО в режимі офлайн?

Новоархангельська ДПІ  нагадує, що відповідно до п. 3 розд. V Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 23.06.2020 р. №317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року №547» (далі – Порядок №317) програмне рішення програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) під час роботи в режимі офлайн має забезпечувати постійний контроль, зокрема, щодо:

15:50 13.07.2021

Як використовувати ЕЦП працівників у роботі з ПРРО?

Новоархангельська  державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Кіровоградській області  нагадує, що кваліфікований електронний підпис в програмному реєстраторі розрахункових операцій (далі – ПРРО) має використовуватись виключно з дотриманням вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги».

15:49 12.07.2021

Як оподатковуються ПДФО дивіденди?

Новоархангельська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області  нагадує Порядок оподаткування податком на доходи фізичних осіб дивідендів визначений п. 170.5 ПКУ.

08:15 14.06.2021

Надання послуг ФОП – «єдинником» за договорами комісії: коли застосування РРО/ПРРО обов'язкове?

Новоархангельська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області  інформує , що відповідно до п. 292.1 ст. 292 ПКУ доходом платника єдиного податку для фізичної особи – підприємця (далі – ФОП) є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ст. 292 ПКУ.

13:22 08.06.2021

Вантажний автомобіль переобладнали в легковий: що з акцизним податком?

Новоархангельська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області  інформує, що підпунктом 212.1.14 п. 212.1 ст. 212 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) особу - власника ввезеного на митну територію України вантажного транспортного засобу, що переобладнується у легковий автомобіль, з якого справляється акцизний податок, визначено як платника вказаного податку. Датою виникнення податкових зобов’язань у разі здійснення переобладнання вантажного транспортного засобу, який відповідає товарній позиції 8704 згідно з УКТ ЗЕД, у легковий автомобіль, що відповідає товарній позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД, є дата видачі документа про відповідність переобладнаного автомобіля вимогам безпеки дорожнього руху.

16:04 07.06.2021

Переходите на єдиний податок посеред року: як звітувати з податку на прибуток?

Новоархангельська ДПІ ГУ ДПС  у Кіровоградській області  інформує, що податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, крім випадків, передбачених п. 137.5 ПКУ, є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком (п. 137.4 ПКУ).

11:34 04.06.2021

ФОП помер: чи сплачувати ЄСВ за місяць, на який припадає дата смерті?

Новоархангельська ДПІ  ГУ ДПС у Кіровоградській області  інформує, що   у підкатегорії 201.04.02 «ЗІР» є роз»яснення про те що,  відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 4 Закону №2464  платниками ЄСВ є фізичні особи – підприємці, в тому числі фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування.

11:32 02.06.2021

До уваги «єдинників» 1 групи! Не забудьте сплатити податок та ЄСВ за червень 2021року.

Звільнення від сплати єдиного соціального внеску та єдиного податку для підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування 1 групи, закінчується 31.05.2021 року, нагадує Новоархангельська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській  області.

16:54 01.06.2021