День Чорнобильської трагедії

Сьогодні, 26 квітня, у приміщенні Новоархангельської селищної ради відбулося вручення відзнак ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.   Участь у заході взяли голова Новоархангельської селищної ради Шамановський Юрій Павлович, заступник селищного голови, керівник апарату, начальник відділу культури, працівники будинку культури та інші працівники селищної ради.         11 учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС були нагороджені пам’ятною медаллю до 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС  за мужність, самовідданість, героїзм, проявлені при ліквідації.         Після вручення відзнак відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.        Людство входить у майбутнє, оглядаючись у минуле. Такий одвічний закон історії. У тому, що було, не можна нічого змінити. Але так само нічого не можна забувати. Тому ми маємо берегти пам’ять про події того дня, аби таких помилок більше не повторювалось.

15:56 26.04.2021

26 квітня - День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 2021 року о 9.00 в парку біля меморіалу ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг та покладання квітів з нагоди річниці аварії на Чорнобильській АЕС.  Запрошуємо усіх небайдужих взяти участь в заході та вшанувати пам'ять тих, хто рятував нашу країну від катастрофи.

14:48 21.04.2021