Збудуйте успішну кар'єру у сфері товарознавства – затребувана професія чекає на вас!

Дата: 30.08.2024 14:08

Сфера торгівлі розвивається швидкими темпами і невід’ємною її складовою є продавець. Майже кожного дня товаровиробники в галузі продовольства вдосконалюють якісні характеристики вже існуючих товарів або випускають щось нове. Продавець продовольчих товарів – це людина, до якої звертаються за порадою, інформацією або консультацією стосовно того чи іншого товару, перша ланка, без якої неможливо уявити жоден процес продажу.

Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості пропонує розпочати свій професійний шлях із навчання за професією «Продавець продовольчих товарів (ІІІ розряд)». Початок занять – 6 вересня поточного року. Тривалість – 5,2 місяці.

Під час навчання ви отримаєте можливість:

• здобути чи поглибити знання у сфері продажу та обслуговування покупців;
  • опанувати техніку презентації продуктів та переконливого мовлення;
  • ознайомитися з основами організації робочого місця та санітарно-гігієнічними нормами;
  • освоїти касову дисципліну та правила розрахунку з покупцями;
  • розрізняти види та форми торгівлі, а за потреби, уміло поєднувати їх між собою, виносити обґрунтовані пропозиції керівництву щодо збільшення товарообігу, покращення умов праці.

Після закінчення навчання, ви отримаєте сертифікат, що підтвердить вашу кваліфікацію та готовність до роботи у сфері торгівлі. Ви оволодієте достатньою кількістю знань з товарознавства аби зайняти достойну посаду і розвиватись у заданому напрямку.

Пам’ятайте: вибір професії це крок до нових можливостей та кар’єрного успіху! Щоб дізнатись більше – звертайтесь до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Нагадуємо, що для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне.

Контакти тут: http://surl.li/pacfp

Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за

посиланням: https://is.gd/A1GYNF