Розділ «Онлайн-навчання» доповнено новими матеріалами для платників

Дата: 26.07.2024 08:45

У розділі «Онлайн-навчання» на вебпорталі ДПС, який містить корисну інформацію з податкової тематики, навички заповнення податкової звітності та розуміння оптимальних механізмів сплати, розміщено нові матеріали.

У підрозділі «Е-кабінет» розміщені матеріали:

«Подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (Форма 5ДР)»;

«Подання облікової картки фізичної особи – платника податків (Форма 1ДР) (Заява для реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків)».

Підрозділ «Робота з погашення податкового боргу» доповнено матеріалом «Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи».

Розділ «Онлайн-навчання» мобільний. Він доповнюється новими підрозділами відповідно до потреб платників податків. Вся інформація викладена у відео, презентаційних та текстових матеріалах, які постійно оновлюються та доповнюються.

Загалом на сьогодні розділ «Онлайн-навчання» містить понад 320 відео, текстових та презентаційних матеріалів.

Попередня