Яка максимальна вартість проживання в період професійного навчання оплачується безробітному за сертифікатом у 2024 році?

Дата: 05.07.2024 13:27

Фото без опису

Сертифікатом гарантується оплата центром зайнятості закладу освіти або роботодавцю, що надають платні послуги з організації проживання безробітного в період навчання, вартості проживання безробітного в період навчання в розмірі, що не перевищує п’яти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня поточного року, за весь період проживання. Це врегульовано пунктом 15 Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня    2023 року № 264. Форма сертифіката є додатком до вказаного Порядку.

Станом на 01 січня 2024 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить 3028 грн. Відповідно вартість проживання за сертифікатом у                      2024 році не може перевищувати 15140 грн.

Порядок та форма сертифіката доступні на вебсторінці Державного центру зайнятості (рубрика «Навчання», підрубрика «Пов’язані закони та постанови», посилання тут https://www.dcz.gov.ua/profnavch/navchbezrab).

Є бажання навчатися за сприяння Державної служби зайнятості? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут http://surl.li/pacfp. Або пишіть у Telegram-канал t.me/dcz_kir