"Гімназіада 2024" Легка атлетика

Дата: 10.05.2024 14:53

На виконання плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» та з метою формування здорового способу життя 10 травня 2024 року на базі Дитячо-юнацької спортивної школи Комунального закладу «Новоархангельський ліцей «Лідер» Новоархангельської селищної ради відбулися змагання з легкої атлетики серед закладів загальної середньої освіти Новоархангельської селищної ради.

У змаганнях взяли участь представники трьох закладів загальної середньої освіти. Переможцями та призерами І (відбіркового) етапу змагань з легкої атлетики серед дівчат стали:

І місце – команда Новоархангельського ліцею «Лідер»;

ІІ місце – команда Торговицького ліцею імені Є.Ф. Маланюка;

ІІІ місце – команда Новоархангельського ліцею «Меридіан».

Переможцями та призерами І (відбіркового) етапу змагань з легкої атлетики серед юнаків стали:

І місце – команда Новоархангельського ліцею «Лідер»;

ІІ місце – команда Торговицького ліцею імені Є.Ф. Маланюка;

ІІІ місце – команда Новоархангельського ліцею «Меридіан».

Вітаємо переможців змагань і їх наставників, бажаємо спортивних злетів і нових перемог!