Станьте експертом у сфері торгівлі: розпочніть навчання на продавця продовольчих товарів у Дніпрі

Дата: 25.03.2024 14:43

Мрієте про захопливу кар'єру у сфері торгівлі? Заповніть своє життя яскравими враженнями та можливостями – розпочніть свій професійний шлях із навчання за професією «Продавець продовольчих товарів».

Дата початку навчання: 28 березня 2024 року.

Тривалість курсу: 5 місяців.

Місце проведення: Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Вибір професії це крок до нових можливостей та успіху! Служба зайнятості пропонує вам шлях відкриття нових горизонтів у світі торгівлі, де кожен день принесе нові виклики та можливості для розвитку.

Під час навчання ви отримаєте унікальну можливість:

• поглибити знання у сфері продажу та обслуговування покупців;
  • опанувати техніку презентації продуктів та переконливого мовлення;
  • ознайомитися з основами організації робочого місця та збереження продуктів.

Після закінчення навчання, ви отримаєте сертифікат, що підтвердить вашу кваліфікацію та готовність до роботи у сфері торгівлі продовольчими товарами.

Готові зробити перший крок до вашої мрії? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF