A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новоархангельська громада
Новоархангельська громада

Чи має подаватися інформація до центру зайнятості при масовому вивільненні державних службовців?

Дата: 25.03.2024 14:05
Кількість переглядів: 21

Фото без опису

Чи має подаватися інформація до центру зайнятості при масовому вивільненні державних службовців?

 

Так, має.

Це передбачено статтею 50 Закону України “Про зайнятість населення” – роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати центрам зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення державних службовців відповідно до пунктів 1 та 1-1 частини першої статті 87 Закону України "Про державну службу".

На відміну від загального строку подання такої інформації (не пізніше ніж за 2 місяці до вивільнення) інформація має подаватися не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення.

Довідково. Усе про припинення державної служби можна дізнатися на вебсторінці Національного агентства України з питань державної служби, посилання тут http://surl.li/rlacv

Є питання, пов’язані зі сферою зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за номерами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

 

#Електронний_кадровий_клуб


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь