Художній розпис та моделювання нігтів: як стати манікюрником за 3 місяці?

Дата: 25.01.2024 10:09

Художній розпис та моделювання нігтів: як стати манікюрником за 3 місяці?

Хочете працювати манікюрником, але не знаєте, де здобути якісні знання, аби не нашкодити своїм клієнтам? Маємо для вас вигідну пропозицію – професійне навчання за професією «Манікюрник», яке організовується за сприяння Державної служби зайнятості.

За 3,4 місяця ви опануєте:

• гігієнічний манікюр;
  • масаж та SPA-догляд за шкірою рук;
  • моделювання нігтів гелем та акрилом;
  • корекцію штучних нігтів;
  • художній розпис лаком та акриловими фарбами тощо.

Де буде проходити навчання? На базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Коли початок? 07 лютого 2024 року.

Самореалізація – це найважливіша частина життя будь-якої людини. Тож не відкладайте мрії на потім, відкривайте нову професійну сторінку свого життя уже зараз!

За деталями звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF