Захід для клієнтів пробації до Дня Соборності

Дата: 23.01.2024 15:13

22 січня – День Соборності України. Щороку 22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Акт Злуки став епохальною історичною подією, коли українські землі об’єдналися в одній державі.

«Наша єдність – наша зброя», ось гасло Дня Соборності у 2024 році. Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність, це найголовніше національне завдання. Соборність – мета Перемоги.

Саме з такою метою, 22 січня 2024 року працівники Голованівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області разом з клієнтами пробації, що перебувають на обліку сектору відвідали Новоархангельський краєзнавчий музей, де в ході зустрічі, директором краєзнавчого музею Юрієм Галкіним була проведена для присутніх тематична екскурсія присвячена Дню Соборності. Цей захід був присвячений патріотизму та національній єдності українського народу, адже пробація допомагає засудженим повернутися до нормального життя, зокрема, залучаючи їх до заходів національно-патріотичного виховання. Це важливо, тому що в умовах російської агресії завдання кожного – працювати задля Перемоги та єдності нашої держави.

Олексій Куций

Начальник Голованівського районного сектору №3 філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області