«Діалог бізнесу і влади» в Новоархангельську. «Як залучити кошти для розвитку бізнесу?», - говоритимемо 11 січня 2024р.

Дата: 05.01.2024 15:22

Новоархангельська селищна рада та Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області запрошують вас взяти участь у цікавій та важливій події – "Діалог бізнесу та влади".

Захід відбудеться 11 січня 2024 року в Новоархангельській селищній територіальній громаді. Про час та місце дізнайтесь за телефоном 0973918291.

Наша спільна мета – розвиток підприємництва у громаді, шляхи та інструменти фінансової підтримки для започаткування та розвитку власної справи.

Ми вважаємо, що співпраця між бізнес-спільнотою та владою є ключовим чинником для розвитку громади.

В програмі заходу – інструменти фінансової підтримки, які доступні для нових та існуючих підприємств, спікерка – директорка фонду Ольга Ковальова-Алокілі.

На зустріч  учасники матимуть змогу отримати практичні навички щодо залучення фінансової допомоги для розвитку чи започаткування власної справи та створення  нових робочих місць.

Хто може взяти участь:

- особи, що мріють про започаткування власної справи;

-діючі підприємці, які прагнуть до розвитку;

-представники владних структур та фінансових установ;

Реєстрація:

Для участі у заході, будь ласка, зареєструйтеся за телефоном: 0973918291

Будьте частиною успішної спільноти підприємців!

Доєднуйтеся, діліться своїм досвідом, пропозиціями та знаходьте шляхи до фінансового успіху разом з нами!