Робота є! Ти потрібен: легкий старт і швидке кар'єрне зростання в NOVUS

Дата: 05.01.2024 11:10

Робота є! Ти потрібен: легкий старт і швидке кар'єрне зростання в NOVUS

Офіційне працевлаштування, безкоштовне навчання та кар'єрне зростання, своєчасна та стабільна заробітна платня, допомога з житлом для іногородніх, безкоштовні повноцінні обіди – саме ці умови пропонує мережа супермаркетів європейських стандартів ТОВ «Новус Україна».

Наразі підприємство потребує фахівців за професіями:

Продавець-консультант – 100 вільних вакансій. Розмір заробітної плати12 000 – 15000 грн.

Продавець продовольчих товарів – 100 вакансій. Розмір заробітної плати 14000 – 17000 грн.

Касир торговельного залу -– 100 вакансій. Розмір заробітної плати 14000 – 17000 грн.

Пекар – 30 вакансій. Розмір заробітної плати 19000 – 24000 грн.

Кухар– 30 вакансій. Розмір заробітної плати 16500 – 21000 грн.

Обвалювальник  м’яса - – 30 вакансій. Розмір заробітної плати  20000 – 25000 грн.

Вантажник -  40 вакансій. Розмір заробітної плати 14000 – 17000 грн.

та інші.

Місце проведення робіт за переважною більшістю вакансій - м. Київ, м. Бровари, м. Вишневе, с. Софіївська Борщагівка, с. Чайки, с. Нові Петрівці, м. Бориспіль, м. Ірпінь, м. Буча.

Підприємство готове взяти на роботу як професіоналів, так і новачків, дозволяє зробити кар'єрний старт для співробітників навіть без досвіду роботи (наприклад, для студентів профільних навчальних закладів).

Що вимагає роботодавець від працівників? Активність, комунікабельність, вміння працювати в команді, неконфліктність, уважність, пунктуальність.

Вас зацікавили ці вакансії і готові працювати? Доєднуйтесь до команди фахівців мультиформатної торгівельної мережі Novus.

Телефон для комунікації: 066 5818784

Довідково. ТОВ «Новус Україна» (Novus) — українська мережа супермаректів, заснована у 2008 році, що входить до литовської інвестиційної групи BT Invest.. У липні 2020 року мережа Novus налічувала 80 магазинів у КиєвіКиївській областіРівномуЧеркасахТернополі та Миколаєві. З квітня 2022 року здійснює онлайн-продаж та доставку продуктів. Компанія посіла 58 місце у рейтингу журналу Форбс «100 найбільших приватних компаній України 2020».Все про кампанію тут https://novus.ua/novus-career