«Власна справа»: понад 2 тис. українців стали переможцями 20-ої хвилі та отримали 536 млн гривень на власний бізнес

Дата: 29.12.2023 09:56

Загалом майже 13 тис. українців стали переможцями програми від початку її дії та отримали 3 млрд гривень.

Які результати 20-ої хвилі подачі заявок за програмою:

• всього буде видано 2249 мікрогрантів;
  • переможці отримають 535,6 млн гривень;
  • серед отримувачів — 60% жінок і 40% чоловіків.

Найпопулярнішими сферами, в яких працюватимуть переможці 20-ої хвилі, є:

• оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів — 734 осіб;
  • тимчасове розміщування й організація харчування — 399 осіб;
  • переробна промисловість — 316 особи.

Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов'язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.

Детальніше: https://bit.ly/48Ad7P0

Бажаєте отримати від держави фінансову допомогу? Беріть участь у грантовій програмі «єРобота»! За консультацією звертайтеся до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.

Цікавлять умови надання гранту? Дивіться тут. Як подати заяву? Детальна інструкція на порталі ДІЯ.