Як скласти вдалий бізнес-план та реалізувати свою мрію – про все на курсах

Дата: 29.12.2023 09:29

Як скласти вдалий бізнес-план та реалізувати свою мрію – про все на курсах

Мрієте розпочати власний бізнес? Є ідея, але не знаєте, як втілити її у життя? Держава пропонує дієву допомогу – грантові програми «єРобота». Це саме те, що потрібно для гарного початку нового року.

Аби дізнатися про усі тонкощі цієї програми та вдало створити бізнес-план, Державна служба зайнятості пропонує курси цільового призначення за навчальною програмою «Держпрограма "Є-робота". Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу».

До здійснення мрії подати рукою! Не відкладайте її на потім! Курси стартують 22 січня 2024 року!

Опанувати нові знання для старту у сфері бізнесу вам допоможуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Бажаєте дізнатися більш детально? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Для зв’язку також пропонуємо номер телефону (044) 244 94 92 або наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших навчатися можливо на платній основі.

Інформацію про формування навчальних груп можна переглянути в онлайн-графіку https://is.gd/QuBYnT