ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Дата: 23.12.2023 17:23

17 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, яка проводилася дистанційно. У конкурсному випробуванні взяли участь 23 учні закладів загальної середньої освіти Новоархангельської селищної ради, а саме: Ганнівської філії, Мар’янівської філії, Скалівської філії, Кам’янецької філії, Новоархангельського ліцею «Лідер», Новоархангельського ліцею «Меридіан», Торговицького ліцею імені Є.Ф.Маланюка. За перемогу в цих інтелектуальних випробуваннях змагалися учнів 8-11 класів, а саме: 6 семикласників, 7 восьмикласників, 6 дев’ятикласників, по 2 учнів 10 та 11 класів.    Змагання були складними, але водночас дуже цікавими і важливими для кожного з учасників. Всеукраїнська учнівська олімпіада була спрямована на розвиток здібностей до хімії. Результати дозволили учням визначити рівень власних досягнень та покращити підготовку до майбутніх змагань. Фахове журі визначило переможців у кожній віковій категорії. Учасники, які посіли І місце, візьмуть участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.