Семінар для клієнтів пробації « Сучасні джерела пошуку роботи»

Дата: 22.11.2023 15:09

Одним із вагомих важелів для ресоціалізації засуджених під час здійснення заходів наглядової пробації є пошук роботи, підбір найбільш підходящого для суб’єкту пробації варіанту роботи. Відповідно, найважливішим кроком у цьому процесі є вивчення та опрацювання сучасних джерел вакансій. Певні навички такої діяльності безробітні та шукачі отримують під час проведення профорієнтаційних семінарів, які з ними проводять постійні партнери Голованівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області фахівці Новоархангельського відділу Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Черговий захід – «Сучасні джерела пошуку роботи» фахівець центру зайнятості Лариса Екало провела у форматі майстер-класу для підоблікових сектору пробації. Вона покроково розповіла про принципи пошуку роботи. Під час групової роботи учасники заходу ознайомилися з оновленим сервісом служби зайнятості, із сучасними вимогами роботодавців до працівників, аналізували різні джерела вакансій, підбираючи найбільш дієві для себе, щоб успішно та якомога швидше працевлаштуватись. Учасники майстер-класу під час практичних вправ визначали переваги та недоліки різних джерел інформації про вакансії, ділилися власним досвідом та методами відпрацювання отриманої інформації.

Проведення подібних заходів є суттєвим кроком до повернення засуджених осіб до трудового життя та запобігання вчинення нових правопорушень.

Олексій Куций

Начальник Голованівського районного сектору №3 філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області