Безплатний курс в IT для дітей військових та ВПО

Дата: 29.09.2023 09:21

Безплатний курс в IT для дітей військових та ВПО

Стартуй в ІТ разом з Python! Кількість місць обмежена! Усі ми чули, що робити перший крок в ІТ ніколи не пізно! CHI IT Academy запускає базовий курс Python для дітей військових та внутрішньо переміщених осіб.

Рекомендований вік студентів курсу: 12-14 років

Програма курсу обіймає теорію та практичні заняття, упродовж яких дитина буде поступово створювати свою першу програму — розумний калькулятор! Готуйся до цікавих домашніх завдань, вікторин, а також до постійної комунікації, яка допоможе у майбутньому втілити кар’єрні мрії.

Поруч завжди буде досвідчений лектор та команда CHI IT Academy: для юного айтівця створять комфортне середовище для розвитку

Курс Python з нуля — саме те, що ти так довго шукав? Тоді гортай далі, дивись програму та реєструйся скоріш!

Деталі програми та реєстрація за посиланням.