Профілактична робота з молоддю

Дата: 17.03.2023 09:50

Днями, фахівець (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Голованівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Наталія Вязникова взяла участь в годині спілкування з учнями I-III курсів ПТУ №30 с.Торговиця на тему: «Від шкідливої звички до повної залежності».

Метою заходу було розширити поняття здорового способу життя,  вчитися розрізняти добрі і погані звички, передбачати наслідки.

Профілактика вживання наркотичних речовин є як ніколи на часі, адже учнівська молодь є незахищеною категорією суспільства, якій важко ідентифікувати складні реалії сьогодення. Тому, коли відбувається травмуюча ситуація, для незрілої психіки підлітка вона є завжди стресовою. В цей період діти легко йдуть під вплив, дії різних антистресових факторів як вони вважають, а саме: паління, алкоголь, наркотики.

В ході спілкування з учнями переглянули тематичне відео «Вся правда про наркотики», а також здобувачі освіти отримали роздатковий матеріал від антинаркотичного реабілітаційного центру «НАРКОНОН».

Голованівського районного сектору №3            Олексій КУЦИЙ