Змагання з настільного тенісу обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Новоархангельської селищної ради
Дата: 10.03.2023 13:31
Кількість переглядів: 146
10 березня відбулося успішне проведення змагань з настільного тенісу в рамках обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Новоархангельської селищної ради. У змаганнях взяли участь три опорні школи: Комунальний заклад Торговицький ліцей імені Є.Ф. Маланюка, Комунальний заклад «Новоархангельський ліцей «Меридіан» та Комунальний заклад «Новоархангельський ліцей «Лідер». Кожна команда продемонструвала свої тенісні навички та зіграла низку захоплюючих ігор.
Ми вітаємо переможців та всіх учасників змагань, а також висловлюємо подяку за зіграні матчі та дух спортивності. Бажаємо всім гравцям успіхів у подальших змаганнях та розвитку свого тенісного мистецтва.