На засіданні виконавчого комітету селищної ради

Дата: 07.03.2023 08:07

Шостого березня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Новоархангельської селищної ради, яке проводив голова громади Юрій Павлович Шамановський.

Члени виконкому затвердили план заходів на 2023 рік щодо збільшення надходжень до бюджету Новоархангельської селищної територіальної громади та ефективного використання коштів.

Порушили клопотання перед Кіровоградською обласною військовою адміністрацією про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітній матері з села Свердликове.

Надали статус «дитина, позбавлена батьківського піклування», неповнолітній особі, а також призначили цій дитині піклувальника. Разом з тим розглянули питання про надання статусу «дитина-сирота».

Присутні надали дозвіл на відчуження нерухомого майна, що належить недієздатній особі.

Звільнили дітей пільгової категорії — вихованців закладу дошкільної освіти №2, від оплати за харчування.

Доповнили рішення виконкому від 24 січня 2023 року, звільнивши тим самим від оплати за харчування учнів опорних закладів освіти, батьки, яких були мобілізовані та беруть участь у відсічі і супротиву збройній агресії російської федерації з 24 лютого 2022 року.

Дали дозвіл на проведення спортивних заходів серед учнів закладів загальної середньої освіти громади.

Дали дозвіл на санітарну очистку аварійних та сухих дерев жителям села Скалева та зобов’язали їх насадити на місці вирубки молоді фруктові чи вічнозелені дерева.

Задовольнили рішення заявниці про списання аварійного будинку.