За рахунок яких коштів виплачується роботодавцям компенсація за працевлаштування осіб з інвалідністю?

Дата: 23.02.2023 16:10

Така компенсація виплачується за рахунок коштів Фонду соціального  захисту осіб з інвалідністю.

Вказане передбачено пунктом 7 Порядку надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.02.2023 № 124. Визначено, що у разі працевлаштування осіб з інвалідністю з числа зареєстрованих безробітних компенсації виплачуються за рахунок та в межах коштів, передбачених на ці цілі в бюджеті Фонду соціального  захисту осіб з інвалідністю.

Також зазначимо, що постановою Кабінету Міністрів України від 04.02.2023 № 120 “Деякі питання соціального захисту осіб з інвалідністю” (набрала чинності 14.02.2023) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на соціальний захист осіб з інвалідністю. Пунктом 4 цього Порядку визначено, що бюджетні кошти (кошти, передбачені у державному бюджеті за програмою “Соціальний захист осіб з інвалідністю”) спрямовуються, серед іншого, для фінансування заходів сприяння зайнятості осіб з інвалідністю, визначених статтями 24-1 і 26, частиною другою статті 27 Закону України “Про зайнятість населення” (працевлаштування осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб)

Примітка. Ознайомитись з текстом постанови № 120 можна на урядовій вебсторінці.

#Електронний_кадровий_клуб