Все про професію адміністратор: від навичок до професійної реалізації

Дата: 08.02.2023 15:04

Все про професію адміністратор: від навичок до професійної реалізації

Бажаєте опанувати нову професію? Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості пропонують вам стати кваліфікованим адміністратором.

Чим займається адміністратор, які навички, особисті та ділові  якості йому потрібні аби професійно реалізуватися, які переваги та недоліки у роботі адміністраторів, як професійно скласти резюме, аби гарантовано отримати позитивне рішення про працевлаштування від роботодавця? Все це під час навчання, яке організовує Державна служба зайнятості, що стартує                     13 лютого 2023 року.

Де навчатися? м. Одеса.

Термін навчання – 5,5 місяців.

Зацікавила пропозиція? За деталями звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. 0 (522) 321 328 або до філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у лютому 2023 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.

Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir