Психологічна підтримка клієнтів пробації в умовах воєнного стану

Дата: 20.01.2023 11:11

16 січня 2023 року в приміщенні Голованівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області фахівцем (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Наталією Вязниковою для клієнтів пробації було проведено бесіду на тему: «Саморегуляція в умовах воєнного стану» та здійснено індивідуальні консультації з кожним суб’єктом пробації.

Мета даної зустрічі полягала у наданні психологічної підтримки клієнтам пробації та формування у них розуміння саморегуляції, навичок управління власним емоційним станом і самодопомоги під час війни. Кожному слухачеві було наголошено, що навіть найпростіші речі можуть зберегти психіку в критичні часи, потрібно далі жити, приймати рішення,  працювати й врешті решт перемагати.

Ми зіткнулися з пеклом війни, про яке абсолютна більшість із нас знали лише з книг та фільмів. Війна виснажує нас фізично та психологічно. Попри те, наша психіка здатна адаптуватися під будь-які складнощі, кожен день бойових дій у рідній країні пережити надзвичайно складно.

У цей непростий час ватро підтримувати себе, рідних та близьких. Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим!!!

Наталія Вязникова

Фахівець (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Голованівського районного сектору №3 філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області