З Різдвом Христовим

Дата: 25.12.2022 08:00

Дорогі жителі громади!

Сердечно вітаю вас з Різдвом Христовим. 25 грудня народження нашого Спасителя Ісуса Христа святкує більш ніж півсвіту. Україна також є невід’ємною частиною великої світової спільноти.

За останній рік наша громада стала рідною домівкою для понад двох тисяч співвітчизників з різних куточків України. Святкового вечора однією сім’єю згуртуймося в єдиному духовному пориві, щоб славити прихід у світ Богонемовляти Христа.

Цю особливу мить хочеться розділити з найдорожчими людьми. Тож обійміть тих, хто поряд, і міцно пригорніть їх до серця. Будьте щедрими на теплі слова, любов і ніжність.

Нехай янгол завжди оберігає вас і тих, заради кого ми збираємось за різдвяним столом. Заради кого ми живемо, у кого вкладаємо свою душу, турботу та тепло. Хай щастя у дім приходить без запрошення, а ще краще — оселиться у ньому назавжди.

Смачної вечері та гучної коляди!

З повагою селищний голова Юрій Шамановський.