На засіданні виконкому

Дата: 20.12.2022 13:11

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Новоархангельської селищної ради, яке проводив селищний голова Юрій Павлович Шамановський.

За порядком денним засідання розглянуто низку питань, а саме:  визначення місць розташування стаціонарних пунктів обігріву "Пунктів незламності" для надання допомоги населенню по Новоархангельській територіальній громаді та закріплення за пунктами незламності відповідальних осіб, створення спільної моніторингової групи,  щодо організації умов для здійснення торгівлі  у Новоархангельській селищній територіальній громаді.

Також члени виконавчого комітету схвалили проект рішення  про бюджет Новоархангельської селищної територіальної громади на 2023 рік та заслухали звіти про роботу начальників відділів економіки та інвестицій Поліщук О.М., регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та екології Грубого С.П., відділу соціального захисту населення Остапчука О.А., розглянули заяви громадян з різних питань та прийняли відповідні рішення.

По завершенню засідання до присутніх звернувся селищний голова Юрій Шамановський і вкотре наголосив про контроль з боку старостів старостинських округів, фінансового та земельного відділів за вчасною сплатою податків і зборів на території Новоархангельської селищної ради, з яких формується дохідна частина бюджету громади.