Соціально-психологічний захід для клієнтів пробації

Дата: 13.12.2022 10:27

12 грудня 2022 року в приміщенні Голованівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області фахівцем (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Наталією Вязниковою спільно з фахівцем Відділення соціальної роботи «Центр соціальних служб» відділу соціального захисту населення Новоархангельської селищної ради Оленою Волощук для клієнтів пробації проведено соціально-психологічний захід.

Метою даного заходу є допомога засудженим у вмінні знайти правильний шлях для подальшого розвитку та правильного соціального адаптування у суспільстві.

Для подолання пережитих станів тривожності, велося спілкування з клієнтами пробації у форматі «Вільне спілкування» про те, що по справжньому хвилює та непокоїть. Особлива увага приділялася застереженню від вчинення в майбутньому протиправних дій,  наголошувалося про небезпеку антисоціальної поведінки та на важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення.

Проведення подібних заходів допомагає в пристосуванні людини до життя в новому співтоваристві, уміння встановлювати контакт в різних ситуаціях при спілкуванні, а також в становленні на шлях виправлення.

Голованівського  районного сектору №3

філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області          Олексій Куций