Участь персоналу пробації у заходах щодо творчої та культурно-громадської діяльності Григорія Сковороди

Дата: 25.11.2022 11:10

Участь персоналу пробації у заходах щодо творчої  та культурно-громадської діяльності Григорія Сковороди
3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя, гуманіста, поета, педагога.
Саме з такої нагоди, працівники Голованівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області та особи, які перебувають на обліку сектору, відвідали тематичну виставку «З повагою і шаною – Сковорода посеред нас», організованою працівниками Новоархангельської районної централізованої бібліотеки.

Фахівець сектору ​​          Наталія ВЯЗНИКОВА