АНОНС Безпечне працевлаштування: що треба знати, щоб не потрапити до рук шахраїв

Дата: 25.10.2022 15:52

АНОНС

Безпечне працевлаштування: що треба знати, щоб не потрапити до рук шахраїв

Як не потрапити у ситуацію торгівлі людьми та безпечно працевлаштуватися,  які є шляхи вербування у ситуації торгівлі людьми в умовах воєнного стану, які існують форми експлуатації українців на території нашої країни та за кордоном, що робити і куди звертатись, якщо ви стали жертвою?

Аби отримати відповіді на ці та інші запитання запрошуємо на вебінари, що пройдуть упродовж жовтня-грудня цього року у міськрайонних центрах зайнятості, міськрайонних та районних філіях обласного центру зайнятості.

Заходи проходитимуть у рамках проєкту «Допоможемо! Підтримаємо! Переможемо!», який реалізується на Кіровоградщині громадською організацією «Чистий аркуш» разом із Міжнародною організацією з міграції.

Дізнатися про графіки проведення заходів у жовтні-грудні можна за телефонами:

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості – 0 (0522) 32 20 48;

Олександрійський міськрайонний центр зайнятості – 050 012 59 32

Світловодська міськрайонна філія – 096 947 68 80, 0 (5236) 7 29 34;

Знам’янська міськрайонна філія – 0 (5259) 2 14 97;

Маловисківська районна філія – 0 (5258) 5 13 69;

Новоархангельська районна філія – 0 (5255) 2 25 99;

Компаніївська районна філія – 0 (5240) 2 02 54.

Є питання сфери зайнятості?

Звертайтеся:

• до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/VNiez6n
  • Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir