День захисника та захисниці України

Дата: 14.10.2022 12:01

Уже восьмий рік, 14 жовтня, відзначаємо День захисника та захисниці України, яке припадає в день великого християнського свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова була захисницею українського козацтва.

Цьогоріч це свято для кожного українця й українки набуло нового значення, більшої значущості. Цей день є особливим для тих, хто боронить нашу Вітчизну зі зброєю в руках і охороняє життя та мирну працю свого народу.

Шановні захисники й захисниці! Дякуємо вам за відданість Україні, за захист кожного з нас, за сміливість і відвагу. Нехай Богородиця накриє вас покровом, захистить від лютого ворога, від усіх негараздів , додасть вам сили і освітлює ваш життєвий шлях.

Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я і довголіття, добра і миру, успіхів у щоденних справах.

Нехай наша українська земля назавжди буде благословенною, вільною, незалежною! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Відеопривітання: https://www.facebook.com/groups/1344146872694761/permalink/1573997619709684/