Питання – відповідь Який максимальний розмір допомоги по безробіттю з 01 жовтня цього року?

Дата: 05.10.2022 09:13

Питання – відповідь

Який максимальний розмір допомоги по безробіттю

з 01 жовтня цього року?

На період дії воєнного стану максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати 150 відсотків мінімальної заробітної плати, встановленої законом станом на 1 січня календарного року. Це визначено прикінцевими положеннями Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”.

Розмір мінімальної заробітної плати станом на 01 січня 2022 року становить 6500 грн. З 01 жовтня 2022 року такий розмір підвищився і складає 6700 грн.

Враховуючи вищевказане, під час дії воєнного стану, з 01 жовтня 2022 року максимальний розмір допомоги по безробіттю не змінюється – він не може перевищувати 9750 грн.

Закон України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” тут: https://cutt.ly/EVLsCG8