І Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Їдеш у путь – обережним будь!».

Дата: 29.09.2022 16:37

В закладах освіти Новоархангельської селищної ради, з 19 по 23 вересня 2022 року, проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності, на тему: «Їдеш у путь – обережним будь!».

Протягом тижня відповідно до планів-графіків та планів-сіток закладів освіти в режимі онлайн було проведено ряд заходів, зокрема:

години спілкування та виховні бесіди, вікторини та ігри-тренінги з відповідної тематики, виставки тематичної літератури, конкурси малюнків, плакатів, листівок, виготовлення пам’яток, виховні години та вікторини, інтерактивні заняття з елементами тренінгу. Організовано перегляд відеороликів, мультфільмів відповідно до тематики Тижня.

В даному заході взяли участь учні та педагогічні колективи опорних закладів загальної середньої освіти Новоархангельської селищної ради. Розглянувши матеріали проведення Тижня комісією було визначено переможця. Це опорний заклад освіти “Торговицький опорний ліцей імені Є. Ф. Маланюка” Новоархангельської селищної ради. Для участі в обласному конкурсі їхні матеріали відправлено до КЗ "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського".