A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новоархангельська громада
Новоархангельська громада

Чи залежить право на надання допомоги по частковому безробіттю конкретному найманому працівнику від сплати роботодавцем єдиного внеску відносно нього?

Дата: 19.09.2022 10:58
Кількість переглядів: 12

Чи залежить право на надання допомоги по частковому безробіттю конкретному найманому працівнику від сплати роботодавцем єдиного внеску відносно нього?

 

Так, залежить. Відповідно до частини 4 статті 47 Закону України «Про зайнятість населення» право на допомогу по частковому безробіттю мають працівники, за яких протягом останніх шести місяців, що передують місяцю, в якому почалося зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг), сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).

У разі, якщо протягом останніх шести місяців до звернення про надання допомоги законодавством надано право окремим роботодавцям не сплачувати єдиний внесок, застосовуються попередні 180 календарних днів до такого періоду.

Відповідно, якщо у вказані періоди єдиний внесок не сплачено, працівник не набуде права на отримання допомоги.

Із законом України «Про зайнятість населення» можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/9X5CONL

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут: https://cutt.ly/oJ8G2q9   

Крім того, ми є у Telegram  https://t.me/DCZWorkNowBbot  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь