Особлива важливість цивільного захисту
28 липня відбувся методичний семінар, який проводив викладач навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Юрій Васильович Муконін. В роботі семінару взяли участь головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відділу економіки та інвестицій селищної ради Тетяна Павлівна Мітіна, керівники і відповідальні особи з питань цивільного захисту закладів освіти, культури і медицини Новоархангельської селищної ради.
Юрій Васильович розповів про утримання та використання захисних споруд цивільного захисту; ознайомив з алгоритмом дій керівників навчальних закладів щодо укриття дітей в захисних спорудах і керівників закладів з масовим перебуванням людей при отриманні сигналу «Повітряна тривога»; провів коротке заняття по темі: «Дії населення при виникненні надзвичайних ситуацій воєнного характеру» та надав слухачам навчально-методичні матеріали по цивільному захисту в електронному вигляді.
Семінар був цікавим, насиченим багатьма життєвими прикладами. Наприкінці заходу Ю.В. Муконін відповів на численні запитання слухачів.