Допомога підобліковим

Дата: 12.07.2022 16:40

У цей нелегкий час, з метою забезпечення безпеки суспільства,  волонтери пробації спільно з працівниками органів пробації допомагають у вирішенні нагальних потреб особам, які знаходяться у конфлікті із законом. Так, на обліку Голованівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області перебувають люди, які опинилися в складних життєвих обставинах та мають недостатнє матеріальне забезпечення.

Днями, працівниками сектору спільно з волонтером пробації було передано вищезгаданим клієнтам пробації допомогу від Благодійної організації «ADRA».

Отримавши таку допомогу, підоблікові були дуже вдячні БО ««ADRA» та волонтеру пробації Олені Волощук.

Фахівчиня сектору                  Наталія ВЯЗНИКОВА