Кошти для армії від жителів Кам’янечого

Дата: 28.06.2022 09:16

Сьогодні в Україні спостерігається потужний сплеск благочинства та загальнонаціонального волонтерського руху із забезпечення ресурсами українських військових. Це явище унікальне і про нього із захопленням говорять у всьому світі.

Новоархангельська громада також бере активну участь у численних благодійних акціях. Зокрема, жителі села Кам’янече, за підтримки старости села Михайла Васильовича Попка, зібрали 13 тисяч гривень. Вони були передані благодійному фонду «Трипільська січ», який очолює Віталій Саїдович Задоєнко.

Директор фонду у свою чергу спрямував зібрані людьми кошти на потреби військових. Так, частина суми була використана на лікування пораненого бійця. Решта готівки була передана на забезпечення вкрай необхідними речами воїнів 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького.

Наші захисники, командування військової частини, керівництво Новоархангельської селищної ради і благодійного фонду «Трипільська січ» щиро дякують всім, хто долучився до збору коштів, проявивши патріотизм і національну свідомість. Усі разом ми наближаємо нашу довгоочікувану перемогу!